sportovní-sázky

O5 jsem po dlouhé době rozjel stránky!!!!!!!!!!!!!!!!

Betsport.cz OK tip banner

.: EM-LINKS :.

Toplink - katalog odkazů Toplist.super-mail.cz - Zvyšte si pagerank zdarma Český toplist nejlepších stránek

Dnešní analýzy

30.srpna

Grosjean - Mirnyi, 2 @ 2.30
Tenis: ATP, US Open
Datum: 30.08.2007 19.00 CET

V Čechách je to půl na půl, buď se na zápas nastavuje 1,8 - 1,8 nebo 1,7 - 1,9. Na internetu je mírně favorizován Grosjean, na Mirného je průměr lehce pod 2,1. Pinnacle aktuálně nabízí 2,25.
H2H je 3-0 pro Francouze, ale je 6 let staré a zápasy byly i tak vyrovnané. Bookies to mají těžké. Favorizovat Grosjeana je odvážné, protože je v posledních měsících a letech v jednoznačném downtrendu, výsledkovém a výkonnostním poklesu. Poslední týdny nejsou vyjímkou, neuhrál prakticky nic. Nevím, snad je jejich optimismus založen na jeho výsledku z prvního kola, kdy mu Goldstein kvůli problémům se zraněním vzdal za stavu 1-6,1-4.
Mirnyi také v posledních týdnech moc nevyhrával, ale obě prohry byly těsné(prohrané tb) a proti solidním protivníkům(F.Lopez, Karlovič). Hlavně ale Bělorus zahrál opravdu velký výsledek v prvním kole, když porazil velmi dobře hrajícího favorita Baghdatise 3-1 na sety. Část zápasu jsem sledoval a hrál se oboustranně kvalitní tenis. Baghdatis měl pouze 27 nevynucených chyb a 62 vítězných úderů, což je špičková statistika a přesto zápas prohrál. To je hodnotný důkaz Mirného aktuální síly. Přičemž, nedá se čekat, že by Grosjean aktuálně zahrál na úrovni Baghdatise. V této situaci je v mých očích nabízený kurz hodnotný a doporučuji až střední vklady.
Frolunda - TPS, Frolunda @ 1.70
Hokej: Pratelsky zapas
Datum: 30.08.2007 19.00 CET

Frolunda dnes nastoupí k dalšímu přípravnému zápasu. Jejím soupeřem bude TPS Turku. Důvodem sázky je únava hráčů finského týmu. Dnes nastoupí ke třetímu zápasu během 48 hodin. To je opravdu velký zápřah. Navíc první dva zápasy se jim moc nevyvedly. V prvním zápase Tapparou prohráli 3-2 po prodloužení. Ale celý zápas museli dotahovat. Včera odehráli zápas s Farjestadem. Ten od začátku zápas kontroloval a po třetinách 2-1 / 1-1 / 2-0 vyhrál 5-2. Frolunda má už také pár zápasů odehraných. Poslední zápas byl v úterý. V něm remizovala s Karpatem 2-2. Dnes podle mě na hráče TPS dolehne únava a zápas prohrají větším rozdílem.
Žádné komentáře